Prejsť na obsah

Štafeta MsP Košice na Ness City Triathlone 2018

V sobotu 30.6.2018 sa v mestskom parku uskutočnil tretí ročník Ness City Triathlon Košice, na ktorom medzi prihlásenými už tradične mali zastúpenie aj policajti MsP Košice. Chladné a veterné počasie pretekárov neodradilo a na štart sa postavilo viac ako štyristo účastníkov. Naši traja reprezentanti boli prihlásení v kategórii štafeta muži (750 m plávanie - 20 km bicykel - 5km beh).

V bazéne si vynikajúco počínal Vladislav Gonda, ktorý svojim výkonom potvrdil vodnopólovú minulosť. Pomyseľný štafetový kolík od neho prevzal Peter Sůra a vydal sa na dvadsaťkilometrovú cyklotrasu, ktorá pozostávala z ôsmich 2,5 km okruhov. Poslednú disciplínu, päťkilometrový beh, absolvoval Rastislav Bernár.

Členovia štafety povzbudzovaní pohľadmi kolegov, ktorí zabezpečovali pokojný priebeh tohto podujatia, sa umiestnili na 21. mieste a potvrdili tak svoje výborné fyzické dispozície.Podrobné výsledky boli uverejnené na :

http://www.sportsofttiming.sk/sk/zavod/overview/2595


http://www.sportsofttiming.sk/sk/zavod/athletedetail/71106?eid=3&rid=2934&srid=2595

https://www.triathlon.sk/index.php/vysledky/vysledky-svk-triatlon/8763-ness-city-triathlon-kosice-vysledkyZdroj: Mestská polícia Košice a Progress Promotion Košice, s r.o.