Prejsť na obsah

Články - Archív článkov

Zoznam archivovaných článkov

Ak chcete vyhľadávať počkajte, inicializuje sa
Vyhľadávanie
ROK:
MOŽNOSTI: SAMOSTATNÝ ROZSAH
-

Prejazd v smere Hlinkova - Watsonova bude odklonený cez Komenského ulicu s otočkou pred veterinou. V smere Watsonova - Hlinkova v dvoch pruhoch, so zákazom odbočenia doľava smer Čermeľ, v nedeľu (14.5) s prejazdom križovatkou v protismere. Obchádzková trasa Watsonova - Čermeľ cez Hlinkovu - Národnú triedu - Kostoliansku cestu. Cestná svetelná signalizácia v križovatke bude vypnutá.
Ukončenie prác na križovatke ulíc B. Němcovej – Zimná – Letná do konca júna, spustenie osobnej automobilovej dopravy v úseku od ulice Československej armády po križovatku a aj cez ňu obojsmerne do konca júna, úprava chodníka pre peších na ulici B. Němcovej na základe podnetu od Košičanov, aby nemuseli chodiť po blate a kalužiach.
Stále platí a aj v prípade nových stožiarov trakčného vedenia na Triede SNP, že na základe požiadavky primátora mesta Košice Richarda Rašiho počas jedného z prvých kontrolných dní na stavbe modernizácie električkových tratí (MET), zhotoviteľ diela spoločnosť EUROVIA SK, a.s. osadzuje, a bude i naďalej osadzovať stožiare trakčného vedenia len mimo chodníkov.